ART / Oil paintings / Oil painting 15339166
nr 1533 9166
OIL PAINTING
Sven Erik Andersson, Söderkåk. Monogramsignerad SEA, dated -78. Oil on canvas, outer dimensions including frame: 45x40 cm,
Sven Erik Andersson, Söderkåk. Monogramsignerad SEA, daterad -78. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 45x40 cm
800
SEK 500
Monday April 10 2023
at 19:37:52
7/4 00:05:47