MÖBLER / Möbler, övrigt / Soffsäng 10458554
nr 1045 8554
Soffsäng
1800-tal, bredd: 103
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 juli 2016
kl 19:13:54
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr