GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 10985517
nr 1098 5517
DINNER SET
Arabia, Arctica, ca 25 pieces, wear, damages.
Arabia, Arctica, ca 25 delar
Condition: slitage, skador
SEK 600
Monday Mars 27 2017
at 18:26:55
500 kr
150 kr
200 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)
Arabia