KONST / Litografier / Grafiska blad 13557175
nr 1355 7175
Grafiska blad
2 st, BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Ramade, "Three to Love & Delta". Signerad, numrerad 52/150, daterad 1978. Motivet: 63x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:46:12
15/10 20:49:44
19 okt