MÖBLER / Bord / Skrivbord 8481623
nr 848 1623
Skrivbord
med läderskiva, England, längd: 122 cm, djup: 62 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:00:30
100 kr
400 kr
500 kr