KONST / Litografier / Färglitografi 8371613
nr 837 1613
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), 195/260, signerad, motivets mått: 23x29
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juli 2013
kl 19:11:34
450 kr
450 kr