KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12317170

nr 1231 7170

David Ljungdahl

(1870-1940), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 1924, porträtt av Helene Aperia, 46x36

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 januari 2019
kl 18:06:47

28/1 00:08:43 1      Vinnande bud

David Ljungdahl

Läs mer om David Ljungdahl