ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed medias 6947402

nr 694 7402

MIXED MEDIAS

5 pcs. signed, 19th/20th century, unframed,

5 st. signerade, 1800-/1900-tal, oramade

300

SEK 350

Monday April 25 2011
at 19:46:44