GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 8336048

nr 833 6048

CHARGER

China, 18th century, dia 35, repairs,

Kina, 1700-tal, dia 35, lagningar

1000

SEK 500

Monday June 10 2013
at 19:28:23