MÖBLER / Bord / Soffbord 13139097
nr 1313 9097
Soffbord
Teak. Bredd: 59 cm. Djup: 62 cm, höjd: 51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:22:51
100 kr
150 kr
250 kr