![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 9894271
*
nr 989 4271
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Christina Knall (f. 1947), 269/290 fest, bladets mått: 57x46
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 oktober 2015
kl 18:29:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/10 21:55:27
1
Vinnande bud
21/10 12:07:35
2
200 kr
21/10 12:07:35
1
250 kr (Budbetjänt)
21/10 12:07:51
2
300 kr
21/10 12:07:51
1
350 kr (Budbetjänt)
23/10 16:39:48
3
500 kr
23/10 16:39:48
1
(budbetjänt)
26/10 18:28:51
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christina knall färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Christina Knall
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 989 4271
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Christina Knall (f. 1947), 269/290 fest, bladets mått: 57x46
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 oktober 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/10 21:55:27 | 1 | Vinnande bud |
21/10 12:07:35 | 2 | 200 kr |
21/10 12:07:35 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
21/10 12:07:51 | 2 | 300 kr |
21/10 12:07:51 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
23/10 16:39:48 | 3 | 500 kr |
23/10 16:39:48 | 1 | (budbetjänt) |
26/10 18:28:51 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christina knall färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09