MÖBLER / Soffor / Soffa 9344085
*
nr 934 4085
Soffa
'Neptunus 3' Åke Axelsson, Galleri stolen, svart skinn / teak, längd: 192
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:53:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 16:03:47
1
2.000 kr
12/1 18:48:36
2
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri stolen soffa soffor svart skinn teak teakmöbler trä
-
5312 Dagbädd
1960-tal. Längd: 160 cm, djup: 80 cm, höjd: 40 cm
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:47
*
Soffa
Kondition: slitage
Läs mer om e-auktion
nr 934 4085
Soffa
'Neptunus 3' Åke Axelsson, Galleri stolen, svart skinn / teak, längd: 192
Kondition: slitage
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 16:03:47 | 1 | 2.000 kr |
12/1 18:48:36 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri stolen soffa soffor svart skinn teak teakmöbler trä
-
5312 Dagbädd
1960-tal. Längd: 160 cm, djup: 80 cm, höjd: 40 cm
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:47