ART / Lithographs / Litograph in colors 8336256
nr 833 6256
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Pfeiffer, 4/50, "Tied-up", sheet: 56 x 76,
Pfeiffer, 4/50, "Tied-up", bladets mått: 56 x 76
400
SEK 150
Monday June 10 2013
at 19:55:59
7/6 21:51:03
100 kr
10/6 18:26:28