ART / Lithographs / Litograph in colors 10739363
nr 1073 9363
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Jonas Fredén (b. 1959), 135/270, sheet: 37x29,
LITOGRAPH IN COLORS, Jonas Fredén (f. 1959), 135/270, bladets mått: 37x29
SEK 100
Monday December 5 2016
at 20:40:43
5/12 19:15:31
Jonas Fredén
Read more about Jonas Fredén