GLASS & CERAMICS / Glass / Bowl 5155411

nr 515 5411

BOWL

Lenght: ()

på fot, 1800-tal, bemålat, höjd: 14 (nagg)

100

SEK 2700

Tuesday Mars 25 2008
at 16:52:16