MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5897576

nr 589 7576

Sekretär

Omkring 1800, längd: 103, djup: 54, höjd: 103

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.500 kr

Såld:

3.300 kr

måndag 29 juni 2009
kl 17:57:07