KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17154076
nr 1715 4076
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, ”Fönster”. Signerad, numrerad 32/40. Gicléetryck, bildmått: 38x28 cm. Yttermått inklusive ram: 43x30 cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:08:45
2/8 00:19:52