FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 5154613
nr 515 4613
CHEST OF DRAWERS
Lenght: ()
Gustaviansk stil, längd: 84, djup: 45, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 750
Tuesday Mars 25 2008
at 17:04:31
21/3 12:17:56
700 kr
24/3 12:47:55
Den Gustavianska stilen