KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10287418

nr 1028 7418

Akvarell

Axel Ekblom, Hus, signerad, 25x23

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 mars 2016
kl 18:07:04

Lis Husberg (f. 1920)