GLASS & CERAMICS / Ceramics / Cup and saucer 9693206
nr 969 3206
CUP AND SAUCER
China, 18th century, cracks, nagg.
Kina, 1700-tal
Condition: spricka/ sprickor, nagg
800
SEK 300
Monday June 29 2015
at 18:23:49
29/6 17:29:03