KONST / Ramar / Ram 5486540
*
nr 548 6540
Ram
metall, höjd: 28
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 oktober 2008
kl 17:54:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 12:59:07
1
100 kr
24/10 12:35:24
2
150 kr
24/10 17:29:11
3
300 kr
24/10 18:14:42
2
300 kr
24/10 18:15:20
2
400 kr
26/10 20:14:40
4
550 kr
27/10 08:03:53
2
500 kr
27/10 08:04:29
2
600 kr
27/10 08:55:48
4
Vinnande bud
27/10 11:16:49
2
700 kr
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: metall ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29
-
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:33
*
Ram
nr 548 6540
Ram
metall, höjd: 28
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 750 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 oktober 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/10 12:59:07 | 1 | 100 kr |
| 24/10 12:35:24 | 2 | 150 kr |
| 24/10 17:29:11 | 3 | 300 kr |
| 24/10 18:14:42 | 2 | 300 kr |
| 24/10 18:15:20 | 2 | 400 kr |
| 26/10 20:14:40 | 4 | 550 kr |
| 27/10 08:03:53 | 2 | 500 kr |
| 27/10 08:04:29 | 2 | 600 kr |
| 27/10 08:55:48 | 4 | Vinnande bud |
| 27/10 11:16:49 | 2 | 700 kr |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: metall ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29 -
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:33



