ART / Lithographs / Litographs in colors 9884385
nr 988 4385
LITOGRAPHS IN COLORS
3 pcs, Peter Engberg, Bostadsstöd, WC & Utmärkt, Lösa blad, sheet: 60 x 43,
3 st, Peter Engberg, Bostadsstöd, WC & Utmärkt, Lösa blad, bladets mått: 60 x 43
1000
SEK 1200
Monday October 19 2015
at 20:48:40
600 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik