ART / Lithographs / Litograph in colors 11525541
nr 1152 5541
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. Signed and numbered 70/140, Berns, bladets mått: 70x53,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 70/140, Berns, bladets mått: 70x53
Mikael Frygelius, Swedish painter, born 1952, dead 2001.
600
Monday December 11 2017
at 18:58:55
Mikael Frygelius
Read more about Mikael Frygelius