Ã–VRIGT / Musikinstrument / Orgel 7585147

nr 758 5147

Orgel

självspelande, sent 1800-tal, JP Nyström, längd: 118, djup: 52, höjd: 135

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 14 maj 2012
kl 17:30:23