![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Blompiedestal 9255114
*
nr 925 5114
Blompiedestal
Kakelplattor, 50-tal, höjd: 91 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:30:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 09:49:37
1
600 kr
13/11 19:41:52
2
1.000 kr
15/11 16:30:39
3
800 kr
15/11 16:30:39
2
900 kr (Budbetjänt)
16/11 20:13:02
4
1.000 kr
16/11 20:13:02
2
1.000 kr (Budbetjänt)
16/11 20:15:24
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blompiedestal bord kakel kakelplattor
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:22
-
5217 Blomsterbord
Teak, på trissor. Bredd: 92 cm, djup: 30 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:51
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:08
-
5181 Klaffbord
England, Idegran. Pelarfot, Bredd: 63 + 2x68. Djup..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:12
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:47
*
Blompiedestal
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5114
Blompiedestal
Kakelplattor, 50-tal, höjd: 91 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 09:49:37 | 1 | 600 kr |
13/11 19:41:52 | 2 | 1.000 kr |
15/11 16:30:39 | 3 | 800 kr |
15/11 16:30:39 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
16/11 20:13:02 | 4 | 1.000 kr |
16/11 20:13:02 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
16/11 20:15:24 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{9DA642ED-0410-400B-A090-FAB52ECF2927}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blompiedestal bord kakel kakelplattor
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:22 -
5217 Blomsterbord
Teak, på trissor. Bredd: 92 cm, djup: 30 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:51 -
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:08 -
5181 Klaffbord
England, Idegran. Pelarfot, Bredd: 63 + 2x68. Djup..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:12 -
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:47