KONST / Litografier / Färglitografi 13038359
nr 1303 8359
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 210/360. Motivet: 35x46cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:12:54
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant