MÖBLER / Bord / Soffbord 11334247
nr 1133 4247
Soffbord
med klaffar, 1940-tal, längd: 92 + 2x22, djup: 55 cm, höjd: 63 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:46:40
100 kr
150 kr