KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 8225265
nr 822 5265
Färgkrita
Osignerad, Kvinnoansikte, 26x17
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 april 2013
kl 18:55:23
100 kr
150 kr