GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 8559369
nr 855 9369
Skål
Porslin, 1800-tal, diameter: 24 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 19:26:11
100 kr
250 kr
250 kr