KONST / Litografier / Serigrafi 13557006
nr 1355 7006
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Serigrafi, Signerad, numrerad 146/250. Motivet: 45,5x37 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:50:58
2.000 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
19 okt
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely