SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 15206404

nr 1520 6404

Bägare

4 st, silver. Höjd: 4 - 7 cm, Vikt: 150 g

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:57:34

Silver