ART / Lithographs / Fashion plates 9133325
nr 913 3325
FASHION PLATES
4 pcs, Paris, sheet: 34 x 26,
4 st, Paris, bladets mått: 34 x 26
600
SEK 600
Monday September 22 2014
at 18:18:56
450 kr
400 kr
500 kr