KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9401084

nr 940 1084

Blandteknik

stilleben, signerad, -56, ramens innermått: 54x70

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 februari 2015
kl 19:10:56

4/2 22:49:56 1      Vinnande bud