KONST / Litografier / Färglitografi 15042021
nr 1504 2021
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Modell i ateljén. Signerad, numrerad 148/275. Färglitografi, bildmått: 45x33 cm, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:44:54
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
21 nov
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow