ART / Etchings etc / Etching 14235223

nr 1423 5223

ETCHING

Akvarellerad, Josefin Wedel. Image dimensions: 24x17, outer dimensions including frame: 43x34,

Akvarellerad, Josefin Wedel. Bildmått: 24x17, yttermått inklusive ram: 43x34 cm. Signerad

SEK 400

Monday October 4 2021
at 20:19:16