FURNITURE / Sofas / Sofa 14556159

nr 1455 6159

SOFA

19th century, painted, utdrag. Length: 186, wear, damages.

1800-tal, bemålad, utdrag. Längd: 186

Condition: slitage, skador

800

Monday Mars 21 2022
at 19:55:26