GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 11676292
nr 1167 6292
DINNERWARE
20 parts, Gustafsberg, 1918, wear, damages.
20 delar, Gustafsberg, 1918
Condition: slitage, skador
SEK 800
Monday Mars 5 2018
at 20:11:45
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr