KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8323115
nr 832 3115
Träsnitt
Japan, 1700-tal, 36x24
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2013
kl 19:18:09
300 kr
500 kr
500 kr