LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Takarmur 17234116
nr 1723 4116
Takarmur
Anders Pehrson, ”Bumling”, Ateljé Lyktan, Åhus. Diameter: 26 ca cm, wear, med repor.
Anders Pehrson, ”Bumling”, Ateljé Lyktan, Åhus. Diameter: 26 ca cm
Condition: bruksslitage, med repor
800
SEK 500
Monday September 15 2025
at 20:35:27
14/9 11:45:25