Ã–VRIGT / Mattor / Gashgai 7627008

nr 762 7008

Gashgai

Antik, 165x230

Kondition: jämnt ställvis hårt slitage, hål, kortsidor med skador, lagningar

Utrop:

5.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 28 maj 2012
kl 18:15:32

28/5 15:17:50 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 28 maj

Orientaliska Mattor

Tema med dekorativa och orientaliska mattor

Läs mer om Orientaliska Mattor