GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 13732013

nr 1373 2013

Matservis

54 delar. "Stockholm", Rörstrand. Flintgods. 10 flata tallrikar, 11 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 assietter, 8 uppläggningsfat, 1 terrin, 1 kanna

Konditionsrapport: krackelyrer, nagg, fläckar

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:38:09

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm
Rörstrand