GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 7473449
nr 747 3449
Fat
Arthur Percy (1886-1976), Gefle, diameter: 31
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 mars 2012
kl 19:43:00
200 kr
300 kr
Gefle Porslinsfabrik AB