GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowls 8639123

nr 863 9123

BOWLS

3 pcs, China, 19th century, 1 skål med nagg,

3 st, Kina, 1800-tal, 1 skål med nagg

1000

SEK 3400

Monday December 2 2013
at 19:09:55