ART / Lithographs / Litograph 8181219
nr 818 1219
Otte Sköld
(1894-1958), Sverige
Otte Sköld (1894-1958), Odengatan, signerad-51, subject size: 42x33,
LITOGRAPH (F), Otte Sköld (1894-1958), Odengatan, signerad-51, motivets mått: 42x33
300
SEK 450
Monday April 1 2013
at 18:55:59
250 kr
200 kr
300 kr
450 kr
Otte Sköld
Read more about Otte Sköld