Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 9355090



*

nr 935 5090


MIXED MEDIA

Ulf Larsson, Par på gren, signed, 24x24,


Ulf Larsson, Par på gren, signerad, 24x24


Droit De Suite

Yes

Estimate:

800

Sold:

SEK 800

Auction date:

Monday January 19 2015
at 20:20:29


  • Bid history
Time Bidder Bid
13/1 08:47:46 1      500 kr
18/1 23:20:12 2      700 kr
19/1 12:12:48 3      700 kr
19/1 12:12:48 2      700 kr (Robot)
19/1 12:14:05 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik par på gren ulf larsson vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr