GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Teacups 6115390

nr 611 5390

TEACUPS

Zebra, 4 parts, Eugen Trost, Gefle 1955-67, wear, krackeleringar och missfärgningar invändigt.

Zebra, 4 delar, Eugen Trost, Gefle 1955-67

Condition: slitage, krackeleringar och missfärgningar invändigt

300

SEK 1600

Monday November 23 2009
at 19:39:49