KONST / Litografier / Färglitografi 16152055
nr 1615 2055
Ulf Göthman
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 78/290, Fjäril. Färglitografi, bildmått: 10x12 cm, yttermått inklusive ram: 30x29 cm
Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:28:19
100 kr
150 kr
22 apr