nr 454 2330
Trädgårdsurna
Lenght: ()
Gjutjärn, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Estimate: |
1500 |
| Sold: |
SEK 1300 |
Monday February 19 2007 at 16:00:00
| Time |
Bidder |
Bid |
19/2 09:55:17
1.000 kr
19/2 10:47:04