MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9298404
nr 929 8404
Stolar
1 par, Sengustavianska
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:38:01
8/12 19:33:02
8/12 19:36:19