KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8641280
nr 864 1280
Etsning
Gösta D Larsson, "kväll vid Strömmen", signerad, motivet: 29x21
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:57:05
100 kr
500 kr
200 kr
450 kr